VV Roden 1

Eerstvolgende wedstrijd:

18-09-201614:00Roden 1Lemmer 1
25-09-201614:00Annaparochie St. 1Roden 1
02-10-201614:30GAVC 1Roden 1
09-10-201614:00Roden 1Velocitas 1897 1
30-10-201614:00Roden 1Ruinerwold 1
06-11-201614:00DTD 1Roden 1
13-11-201614:00MKV'29 1Roden 1
27-11-201614:00Roden 1Olyphia 1
04-12-201614:00Peize 1Roden 1
11-12-201614:00Roden 1Groninger Boys 1
29-01-201714:30Stadspark 1Roden 1
05-02-201714:00Roden 1Emmeloord SC 1
12-02-201714:00Lemmer 1Roden 1
19-02-201714:00Roden 1Annaparochie St. 1
12-03-201714:00Roden 1DTD 1
19-03-201714:00Velocitas 1897 1Roden 1
26-03-201714:00Roden 1GAVC 1
02-04-201714:00Ruinerwold 1Roden 1
23-04-201714:00Roden 1MKV'29 1
30-04-201714:00Olyphia 1Roden 1
07-05-201714:00Roden 1Peize 1
14-05-201714:00Groninger Boys 1Roden 1
Agenda

Er zijn momenteel geen toekomstige events.

Programma

16-09-201619:00Roden 35+1Wilper Boys De 35+1 Veld
16-09-201619:00Drachtster Boys 1Roden 1 Zaal
16-09-201619:00Boerakker 3Roden 3 Zaal
16-09-201619:30Roden 35+1VEV'67 35+1 Veld
16-09-201620:00Gomos 35+1Roden 35+1 Veld
17-09-201608:30Roden JO15-1Actief JO15-1 Veld
17-09-201608:30Roden JO15-5VEV'67 JO15-4 Veld
17-09-201608:45Grijpskerk JO11-3Roden JO11-4G Veld
17-09-201609:00ONR JO9-1Roden JO9-3 Veld
17-09-201609:00Wilper Boys De JO15-1Roden JO15-3 Veld
17-09-201609:00Roden JO13-6ONR JO13-2 Veld
17-09-201609:00Stadspark JO15-1Roden JO15-2 Veld
17-09-201609:00Nieuw Roden JO11-2Roden JO11-6 Veld
17-09-201609:00Roden JO9-2Assen FC JO9-5G Veld
17-09-201609:00Roden JO11-3HFC '15 JO11-5 Veld
17-09-201609:00Gorecht JO13-1Roden JO13-2 Veld
17-09-201609:30Bakkeveen JO9-1Roden JO9-5G Veld
17-09-201610:00Veenhuizen JO19-1Roden JO19-2d Veld
17-09-201610:15Roden JO9-4SJO Boerakker/SVMH JO9-1 Veld
17-09-201610:15Roden JO11-1Zuidhorn JO11-1 Veld
17-09-201610:30TLC JO11-1Roden JO11-2 Veld
17-09-201610:30Roden JO13-4Nieuw Roden JO13-1 Veld
17-09-201610:30TLC JO9-1Roden JO9-1 Veld
17-09-201610:30Lycurgus JO13-3Roden JO13-3d Veld
17-09-201610:30Roden JO13-1Peize JO13-1 Veld
17-09-201610:30Grijpskerk JO17-1Roden JO17-2 Veld
17-09-201610:45ST Glimmen-Yde de Punt MO15-1Roden MO15-1 Veld
17-09-201611:30Roden JO11-5Zuidhorn JO11-5 Veld
17-09-201611:30Roden MO17-1Peize MO17-1 Veld
17-09-201611:30Roden JO9-6Nieuw Roden JO9-2 Veld
17-09-201612:15Actief JO13-4Roden JO13-5 Veld
17-09-201612:30Roden JO13-7Lycurgus JO13-6 Veld
17-09-201612:30Roden JO15-4Helpman JO15-3 Veld
17-09-201612:45Wildervank JO17-1Roden JO17-1 Veld -1
17-09-201612:45Roden JO11-8TLC JO11-5 Veld
17-09-201612:45Roden JO11-7Bakkeveen JO11-2 Veld
17-09-201614:30Roden MO13-1Marum MO13-1 Veld
17-09-201614:30Roden JO19-1Omlandia JO19-1 Veld
17-09-201614:30Roden MO19-1HFC '15 MO19-1 Veld
18-09-201609:00DIO Oosterwolde 4Roden 4 Veld
18-09-201610:00Lewenborg FC 5Roden 5 Veld
18-09-201611:00Roden 3Stadspark 4 Veld
18-09-201614:00Roden 1Lemmer 1 Veld
22-09-201619:45Ruinen 2Roden 2 Veld
23-09-201619:00VEV'67 35+3Roden 35+2 Veld
23-09-201619:00Roden 1Grootegast Fc 1 Zaal
23-09-201619:00Roden 45+1Peize 45+2 Veld
23-09-201619:15Roden 35+1VEV'67 35+1 Veld
23-09-201619:30VEV'67 35+5Roden 35+3 Veld
23-09-201619:30Mamio 45+2Roden 45+1 Veld
23-09-201619:30Zevenhuizen 35+1Roden 35+2 Veld
23-09-201619:45Wilper Boys De 35+1Roden 35+1 Veld
23-09-201620:00Roden 35+3Surhuisterveen 35+1 Veld
23-09-201620:00Roden 3Boerakker 2 Zaal
23-09-201620:00Roden 35+2Niekerk 35+1 Veld
23-09-201620:00Roden 45+1Helpman 45+2 Veld
23-09-201620:15Roden 35+1Gomos 35+1 Veld
23-09-201620:30ONB 35+1Roden 35+3 Veld
23-09-201621:00Roden 35+3Opende 35+1 Veld
24-09-201608:45LEO (Loon) JO15-1Roden JO15-1 Veld
24-09-201609:30Nieuw Roden JO15-1Roden JO15-5 Veld
24-09-201609:45Be Quick 1887 JO11-2Roden JO11-1 Veld
24-09-201610:00Roden JO17-1Helpman JO17-1 Veld
24-09-201610:00Velocitas 1897 JO13-2Roden JO13-7 Veld
24-09-201610:15Gorecht MO19-1Roden MO19-1 Veld
24-09-201610:30Zevenhuizen MO13-1Roden MO13-1 Veld
24-09-201611:15HFC '15 MO17-1Roden MO17-1 Veld
24-09-201611:30SJO J.V. Oostenburg JO13-5Roden JO13-6 Veld
24-09-201611:30Velocitas 1897 JO13-1Roden JO13-1 Veld
24-09-201614:00Gomos JO19-1Roden JO19-1 Veld
25-09-201610:00Roden 4HHCombi 3 Veld
25-09-201614:00Annaparochie St. 1Roden 1 Veld
29-09-201618:30Haren JO15-2Roden JO15-4 Veld
30-09-201619:05Roden 4SV Bedum 5 Zaal
30-09-201620:00Roden 2DWS Oosterpoort 2 Zaal
30-09-201620:00SV Bedum 2Roden 1 Zaal
01-10-201608:45WVV MO15-1Roden MO15-1 Veld
01-10-201609:00Roden JO13-4VEV'67 JO13-3 Veld
01-10-201609:00Roden JO13-6S.V. Haulerwijk JO13-2 Veld
01-10-201609:00Roden JO15-5ONR JO15-3 Veld
01-10-201609:00Roden JO9-1HFC '15 JO9-1 Veld
01-10-201609:00Lycurgus JO13-1Roden JO13-1 Veld
01-10-201609:00Niekerk JO9-2Roden JO9-4 Veld
01-10-201609:00Roden JO11-3Helpman JO11-4 Veld
01-10-201609:00Nieuw Roden JO9-1Roden JO9-5G Veld
01-10-201609:00ACV JO9-4Roden JO9-3 Veld
01-10-201610:00Velocitas 1897 JO11-2Roden JO11-2 Veld
01-10-201610:15Roden JO9-2Actief JO9-3 Veld
01-10-201610:15Roden JO11-1Lycurgus JO11-1 Veld
01-10-201610:15Trinitas JO15-1Roden JO15-3 Veld
01-10-201610:15LTC JO15-1Roden JO15-1 Veld
01-10-201610:30Peize JO13-2Roden JO13-5 Veld
01-10-201610:30Nieuw Roden JO11-1Roden JO11-6 Veld
01-10-201611:00GVAV-Rapiditas MO17-2Roden MO17-1 Veld
01-10-201611:30Roden JO9-6ONR JO9-4 Veld
01-10-201611:30Roden JO11-4GMarum JO11-2 Veld
01-10-201611:30Roden JO13-7Stadspark JO13-1 Veld
01-10-201611:30Roden JO15-2Grootegast Fc JO15-2 Veld
01-10-201611:30Roden JO15-4Be Quick 1887 JO15-7 Veld
01-10-201611:30ONR JO19-2dRoden JO19-2d Veld
01-10-201611:45Grootegast Fc JO11-2Roden JO11-5 Veld
01-10-201612:15VEV'67 JO13-2Roden JO13-3d Veld
01-10-201612:45Roden JO11-8Gomos JO11-2 Veld
01-10-201612:45Roden JO11-7SJO J.V. Oostenburg JO11-7 Veld
01-10-201614:00Roden MO19-1Achilles 1894 MO19-1 Veld
01-10-201614:30Roden JO19-1HFC '15 JO19-1 Veld
01-10-201614:30Roden MO13-1Grijpskerk MO13-1 Veld
01-10-201615:00ZFC Zuidlaren JO17-1Roden JO17-1 Veld
02-10-201610:00Roden 4Donkerbroek 3 Veld
02-10-201610:00Roden 5HFC '15 4 Veld
02-10-201611:00Zevenhuizen 2Roden 3 Veld
02-10-201611:15Raptim 2Roden 2 Veld
02-10-201614:30GAVC 1Roden 1 Veld
07-10-201619:00A.S. Exstudiantes 3Roden 2 Zaal
07-10-201619:00Niekerk 35+1Roden 35+2 Veld
07-10-201619:00Roden 35+1Gomos 35+1 Veld
07-10-201619:00Roden 1Futsal Marum 2 Zaal
07-10-201619:30ONB 35+1Roden 35+3 Veld
07-10-201619:30Roden 35+1VEV'67 35+1 Veld
07-10-201619:30Roden 45+1Helpman 45+2 Veld
07-10-201619:30VEV'67 35+3Roden 35+2 Veld
07-10-201620:00Roden 35+2Zevenhuizen 35+1 Veld
07-10-201620:00Wilper Boys De 35+1Roden 35+1 Veld
07-10-201620:00Roden 35+3Surhuisterveen 35+1 Veld
07-10-201620:00Roden 4Drs. Vijfje 23 Zaal
07-10-201620:00Roden 3ONT/CHZ 7 Zaal
07-10-201620:15Roden 45+1Peize 45+2 Veld
07-10-201620:30Opende 35+1Roden 35+3 Veld
07-10-201621:00Roden 35+3VEV'67 35+5 Veld
07-10-201621:00Mamio 45+2Roden 45+1 Veld
08-10-201608:30Roden JO15-3ONR JO15-2 Veld
08-10-201609:00Winsum JO11-4Roden JO11-3 Veld
08-10-201609:00Roden JO9-3VEV'67 JO9-4 Veld
08-10-201609:00Helpman JO13-2Roden JO13-2 Veld
08-10-201609:00Niekerk JO11-1Roden JO11-4G Veld
08-10-201609:00Roden JO15-1VKW JO15-1 Veld
08-10-201609:00HFC '15 JO11-1Roden JO11-1 Veld
08-10-201609:00Lycurgus JO15-5Roden JO15-5 Veld
08-10-201609:00Roden JO11-2GVAV-Rapiditas JO11-3 Veld
08-10-201609:00Gomos JO13-2Roden JO13-6 Veld
08-10-201609:15Roden MO15-1SVO BDE MO15-2 Veld
08-10-201609:45GVAV-Rapiditas JO13-6Roden JO13-7 Veld
08-10-201610:15Roden JO9-1Lycurgus JO9-1 Veld
08-10-201610:15Roden JO9-5GS.V. Haulerwijk JO9-2 Veld
08-10-201610:30TLC JO9-3Roden JO9-6 Veld
08-10-201610:30Roden JO13-3dTLC JO13-2 Veld
08-10-201610:30TLC JO13-3Roden JO13-4 Veld
08-10-201611:00Niekerk JO15-2Roden JO15-2 Veld
08-10-201611:00Wilper Boys De JO11-2Roden JO11-7 Veld
08-10-201611:30Roden JO11-5VEV'67 JO11-6 Veld
08-10-201611:30Roden JO13-1VEV'67 JO13-1 Veld
08-10-201611:30Roden JO9-4Zuidhorn JO9-4 Veld
08-10-201611:30Roden JO17-1Zuidhorn JO17-1 Veld
08-10-201612:30Roden JO13-5Achilles 1894 JO13-5 Veld
08-10-201612:30Noordwolde JO19-1Roden JO19-1 Veld
08-10-201612:30ACV MO19-1Roden MO19-1 Veld
08-10-201612:45Roden JO11-6ONR JO11-3 Veld
08-10-201613:00HFC '15 JO15-7Roden JO15-4 Veld
08-10-201613:00Achilles 1894 JO9-2Roden JO9-2 Veld
08-10-201614:00Roden MO17-1Zuidhorn MO17-1 Veld
08-10-201614:00Roden JO17-2ONR JO17-1 Veld
08-10-201614:30Roden MO13-1Zuidhorn MO13-1 Veld
08-10-201614:30Roden JO19-2dBakkeveen JO19-1d Veld
09-10-201610:00Actief 6Roden 4 Veld
09-10-201611:00Roden 3HFC '15 2 Veld
09-10-201612:00Roden 2Ruinerwold 2 Veld
09-10-201612:00Kloosterburen 2Roden 5 Veld
09-10-201614:00Roden 1Velocitas 1897 1 Veld
12-10-201619:00ONR JO15-1Roden JO15-1 Veld
14-10-201619:00Roden 2Nieuw Roden 1 Zaal
14-10-201619:55Roden 4SV Bedum 7 Zaal
14-10-201621:00Boerakker 1Roden 1 Zaal
15-10-201609:00Roden JO11-3Actief JO11-4 Veld
15-10-201609:00Gorecht MO15-1Roden MO15-1 Veld
15-10-201609:00VEV'67 JO9-1Roden JO9-1 Veld
15-10-201609:00Marum JO11-1Roden JO11-2 Veld
15-10-201609:00Peize JO9-2Roden JO9-5G Veld
15-10-201609:00TLC MO13-1Roden MO13-1 Veld
15-10-201609:00TLC JO11-4Roden JO11-6 Veld
15-10-201609:00Roden JO15-5GVAV-Rapiditas JO15-6 Veld
15-10-201610:15Grijpskerk JO13-1Roden JO13-3d Veld
15-10-201610:15Roden JO11-1Actief JO11-1 Veld
15-10-201610:15Roden JO9-2LEO (Loon) JO9-4 Veld
15-10-201610:15Assen FC JO9-4GRoden JO9-3 Veld
15-10-201610:30Roden JO13-2VAKO JO13-1 Veld
15-10-201611:15Oerterp JO15-2Roden JO15-3 Veld
15-10-201611:30Roden JO13-4Zuidhorn JO13-3 Veld
15-10-201611:30Roden JO9-6Marum JO9-5 Veld
15-10-201611:30Roden JO11-4GVEV'67 JO11-5 Veld
15-10-201612:00Roden JO15-2Lycurgus JO15-2 Veld
15-10-201612:30WVV JO13-1Roden JO13-1 Veld
15-10-201612:30Roden JO19-2dVEV'67 JO19-2 Veld
15-10-201612:45Roden JO11-8Niekerk JO11-3 Veld
15-10-201612:45Roden JO11-7Marum JO11-4 Veld
15-10-201614:30GVAV-Rapiditas JO17-2Roden JO17-1 Veld
15-10-201614:30Roden JO13-7Zuidhorn JO13-5 Veld
15-10-201614:30Roden JO19-1Peize JO19-1 Veld
15-10-201614:30Roden JO15-4Actief JO15-4 Veld
15-10-201614:30Marum JO17-2Roden JO17-2 Veld
15-10-201615:55Roden MO19-1Actief MO19-1 Veld
16-10-201610:00Roden 4Wilper Boys De 3 Veld
16-10-201610:00Roden 5Groninger Boys 3 Veld
16-10-201611:00Haren 2Roden 3 Veld
16-10-201614:00Steenwijkerwold 2Roden 2 Veld
19-10-201621:00Oranje Nassau 11Roden 4 Zaal
21-10-201619:00Roden 3Futsal Rodenburg 1 Zaal
21-10-201620:00Roden 2TLC 1 Zaal
21-10-201621:10Heracliden De 1Roden 1 Zaal
22-10-201611:30Roden JO17-2FC Grootegast JO17-2d Veld
22-10-201612:15Pelikaan S JO13-1Roden JO13-4 Veld
22-10-201614:30Roden JO19-2dPeize JO19-2 Veld
23-10-201610:00Roden 5Zuidhorn 2 Veld
23-10-201610:00LEO (Loon) 3Roden 3 Veld
28-10-201619:00Roden 35+1Wilper Boys De 35+1 Veld
28-10-201619:00Roden 3Boerakker 3 Zaal
28-10-201619:00Roden 35+2Zevenhuizen 35+1 Veld
28-10-201619:00DWS Oosterpoort 2Roden 2 Zaal
28-10-201619:30Niekerk 35+1Roden 35+2 Veld
28-10-201619:30Roden 45+1Mamio 45+2 Veld
28-10-201619:30Surhuisterveen 35+1Roden 35+3 Veld
28-10-201619:30Roden 35+1Gomos 35+1 Veld
28-10-201620:00VEV'67 35+1Roden 35+1 Veld
28-10-201620:00Roden 35+2VEV'67 35+3 Veld
28-10-201620:00Roden 35+3Opende 35+1 Veld
28-10-201620:15Roden 45+1Helpman 45+2 Veld
28-10-201620:30ONB 35+1Roden 35+3 Veld
28-10-201621:00Roden 35+3VEV'67 35+5 Veld
28-10-201621:00Peize 45+2Roden 45+1 Veld
29-10-201609:00VAKO JO9-1Roden JO9-2 Veld
29-10-201609:00Roden JO13-3dLauwers De JO13-1 Veld
29-10-201609:00Grootegast Fc JO13-3GRoden JO13-4 Veld
29-10-201609:00Zuidhorn JO15-2Roden JO15-2 Veld
29-10-201609:00Roden JO11-2ONR JO11-1 Veld
29-10-201609:00Roden MO15-1Helpman MO15-1 Veld
29-10-201609:00Roden JO9-3SJO J.V. Oostenburg JO9-3 Veld
29-10-201609:00Marum MO13-1Roden MO13-1 Veld
29-10-201609:00Roden JO9-1TLC JO9-1 Veld
29-10-201609:30Een JO11-1Roden JO11-4G Veld
29-10-201610:00Roden JO13-5VAKO JO13-3 Veld
29-10-201610:15GRC Groningen JO11-4Roden JO11-3 Veld
29-10-201610:15Roden JO9-4Marum JO9-3 Veld
29-10-201610:15Roden JO9-5GONR JO9-3G Veld
29-10-201610:30GRC Groningen JO13-2Roden JO13-2 Veld
29-10-201610:30HFC '15 MO19-1Roden MO19-1 Veld
29-10-201610:30Assen FC JO11-1Roden JO11-1 Veld
29-10-201610:30Roden JO13-1Actief JO13-1 Veld
29-10-201610:30Zevenhuizen JO11-1Roden JO11-6 Veld
29-10-201611:00Wilper Boys De JO9-2GRoden JO9-6 Veld
29-10-201611:15VEV'67 JO15-3Roden JO15-3 Veld
29-10-201611:30Roden JO11-5Grijpskerk JO11-2 Veld
29-10-201611:30Roden JO17-1Stadskanaal JO17-1 Veld
29-10-201612:00Roden JO15-1ST Gieten-Eext JO15-1 Veld
29-10-201612:00Actief JO15-6Roden JO15-5 Veld
29-10-201612:30Lycurgus JO19-1Roden JO19-1 Veld
29-10-201612:45Roden JO11-8Zuidhorn JO11-7 Veld
29-10-201612:45Roden JO11-7ST: Donkerbroek/Makkinga Combinatie JO11-2 Veld
29-10-201613:30HFC '15 JO13-7Roden JO13-7 Veld
29-10-201614:30Roden JO15-4GRC Groningen JO15-3 Veld
30-10-201610:00VVSV '09 2Roden 5 Veld
30-10-201610:00Boornbergum'80 3Roden 4 Veld
30-10-201611:00Roden 3TLC 3 Veld
30-10-201612:00Roden 2Steenwijk 2 Veld
30-10-201614:00Roden 1Ruinerwold 1 Veld
04-11-201619:00Roden 1Drs. Vijfje A1 Zaal
04-11-201620:00Roden 4Potetos 6 Zaal
04-11-201622:00Futsal Delfzijl 4Roden 2 Zaal
05-11-201609:00VEV'67 JO11-8Roden JO11-7 Veld
05-11-201609:00Zevenhuizen JO13-1Roden JO13-3d Veld
05-11-201609:00Lycurgus JO15-4Roden JO15-4 Veld
05-11-201609:00Stanfries JO9-1Roden JO9-3 Veld
05-11-201609:00Pelikaan S JO11-1Roden JO11-5 Veld
05-11-201609:00Roden JO13-6Zevenhuizen JO13-2 Veld
05-11-201609:00Roden JO15-5Helpman JO15-4 Veld
05-11-201609:00Roden JO9-1Zuidhorn JO9-1 Veld
05-11-201609:00Roden JO15-3Gomos JO15-2 Veld
05-11-201609:00Roden JO11-3Velocitas 1897 JO11-3 Veld
05-11-201609:30Lauwers De JO9-1GRoden JO9-4 Veld
05-11-201610:15Roden JO11-1Helpman JO11-1 Veld
05-11-201610:15Wilper Boys De JO9-1GRoden JO9-5G Veld
05-11-201610:15Roden JO9-2ACV JO9-3 Veld
05-11-201610:30Grootegast Fc JO11-1Roden JO11-2 Veld
05-11-201610:30Harkstede JO13-1dRoden JO13-2 Veld
05-11-201610:30Roden JO13-1ZFC Zuidlaren JO13-1 Veld
05-11-201610:30ONR JO11-4Roden JO11-8 Veld
05-11-201611:30Roden JO13-4SJO Boerakker/SVMH JO13-1 Veld
05-11-201611:30Roden JO9-6VEV'67 JO9-8 Veld
05-11-201611:30Roden JO11-4GOpende JO11-1 Veld
05-11-201612:00Roden JO15-2Peize JO15-2 Veld
05-11-201612:45Roden JO11-6SJO J.V. Oostenburg JO11-5 Veld
05-11-201612:45Nieuw Buinen MO15-1Roden MO15-1 Veld
05-11-201612:55Aduard 2000 JO17-1Roden JO17-2 Veld
05-11-201613:30Assen FC JO13-7Roden JO13-5 Veld
05-11-201614:00Actief JO17-1Roden JO17-1 Veld
05-11-201614:30Roden MO19-1Gorecht MO19-1 Veld
05-11-201614:30Roden JO19-1GVAV-Rapiditas JO19-2 Veld
05-11-201614:30Roden JO13-7Helpman JO13-3 Veld
05-11-201614:30Nieuw Roden JO19-1Roden JO19-2d Veld
05-11-201614:30Roden MO13-1Zevenhuizen MO13-1 Veld
05-11-201615:00Peize JO15-1Roden JO15-1 Veld
06-11-201610:00Roden 5Velocitas 1897 3 Veld
06-11-201610:00Roden 4Beilen 6 Veld
06-11-201611:00Helpman 4Roden 3 Veld
06-11-201611:15Steenwijker Boys 2Roden 2 Veld
06-11-201614:00DTD 1Roden 1 Veld
10-11-201622:00Madjoe 7Roden 4 Zaal
11-11-201620:00Roden 2Drs. Vijfje 10 Zaal
11-11-201621:00zvv Delfzijl 1Roden 1 Zaal
12-11-201608:45Grijpskerk JO9-1Roden JO9-4 Veld
12-11-201609:00Roden MO15-1SPW MO15-1 Veld
12-11-201609:00ZFC Zuidlaren JO9-2Roden JO9-2 Veld
12-11-201609:00Roden JO13-3dOpende JO13-1G Veld
12-11-201609:00Roden JO13-5ACV JO13-5 Veld
12-11-201609:00Roden JO9-3Smilde'94 JO9-1G Veld
12-11-201609:00S.V. Haulerwijk JO11-2Roden JO11-7 Veld
12-11-201609:00Roden JO11-2HFC '15 JO11-2 Veld
12-11-201609:45Lewenborg FC JO11-1Roden JO11-1 Veld
12-11-201609:45GVAV-Rapiditas JO11-5Roden JO11-3 Veld
12-11-201609:50Roden JO9-1VEV'67 JO9-1 Veld
12-11-201610:15Roden JO15-5Aduard 2000 JO15-2 Veld
12-11-201610:15Roden JO9-5GVEV'67 JO9-7 Veld
12-11-201610:15Roden JO15-3ST: Donkerbroek/Makkinga Combinatie JO15-2 Veld
12-11-201610:30Mamio JO13-1Roden JO13-1 Veld
12-11-201610:30Roden JO13-2Lewenborg FC JO13-1 Veld
12-11-201610:30ONR JO11-2Roden JO11-5 Veld
12-11-201610:45Beilen JO15-1Roden JO15-1 Veld
12-11-201611:00Veendam 1894 JO19-1Roden JO19-1 Veld
12-11-201611:15VEV'67 JO13-4Roden JO13-6 Veld
12-11-201611:30Roden JO11-4GZuidhorn JO11-4 Veld
12-11-201611:30S.V. Haulerwijk JO9-3Roden JO9-6 Veld
12-11-201611:40Roden JO17-2Amicitia VMC JO17-1 Veld
12-11-201612:00Roden JO15-2HFC '15 JO15-3 Veld
12-11-201612:15Actief MO19-1Roden MO19-1 Veld
12-11-201612:30SJO DVC JO17-1Roden JO17-1 Veld
12-11-201612:45Roden JO11-6VEV'67 JO11-7 Veld
12-11-201613:30HFC '15 JO13-5Roden JO13-4 Veld
12-11-201613:45Gorecht JO13-4Roden JO13-7 Veld
12-11-201614:30Roden MO13-1TLC MO13-1 Veld
12-11-201614:30Roden JO19-2dZevenhuizen JO19-1d Veld
13-11-201610:00Roden 4Stanfries 3 Veld
13-11-201610:00Roden 5Rood Zwart Baflo 2 Veld
13-11-201610:00VAKO 3Roden 3 Veld
13-11-201614:00MKV'29 1Roden 1 Veld
18-11-201619:05Roden 4Drs. Vijfje 26 Zaal
18-11-201619:05TLC 4Roden 3 Zaal
18-11-201619:30Opende 35+1Roden 35+3 Veld
18-11-201620:00Roden 1Inter Maluku FC 1 Zaal
18-11-201620:00Roden 35+3Surhuisterveen 35+1 Veld
18-11-201620:30ONB 35+1Roden 35+3 Veld
18-11-201621:00Roden 35+3VEV'67 35+5 Veld
18-11-201622:00Drs. Vijfje 11Roden 2 Zaal
19-11-201613:30Waskemeer JO19-1Roden JO19-2d Veld
25-11-201619:00ONR 5Roden 4 Zaal
25-11-201620:00Roden 3Zevenhuizen 1 Zaal
26-11-201608:45GRC Groningen JO15-4Roden JO15-5 Veld
26-11-201609:00Roden JO11-3Gomos JO11-1 Veld
26-11-201609:00TLC JO11-2Roden JO11-4G Veld
26-11-201609:00Roden JO13-6Be Quick 1887 JO13-5G Veld
26-11-201609:30Peize JO11-4Roden JO11-6 Veld
26-11-201610:00LEO (Loon) MO15-1Roden MO15-1 Veld
26-11-201610:00Veenhuizen JO15-1Roden JO15-3 Veld
26-11-201610:15Roden JO9-4Grootegast Fc JO9-3 Veld
26-11-201610:15Roden JO9-2LTC JO9-3 Veld
26-11-201610:15Roden JO11-1GRC Groningen JO11-1 Veld
26-11-201610:15Lycurgus JO9-1Roden JO9-1 Veld
26-11-201610:15HFC '15 JO17-1Roden JO17-2 Veld
26-11-201610:20S.V. Haulerwijk JO9-1Roden JO9-3 Veld
26-11-201610:30Zuidhorn MO13-1Roden MO13-1 Veld
26-11-201610:30Annen JO13-1Roden JO13-2 Veld
26-11-201610:30Roden JO13-1SJO Feanstars JO13-1 Veld
26-11-201611:15ZFC Zuidlaren JO13-4Roden JO13-5 Veld
26-11-201611:30Roden JO11-5Niekerk JO11-2 Veld
26-11-201611:30Roden JO9-6Zevenhuizen JO9-2 Veld
26-11-201611:30Roden JO13-4Marum JO13-3 Veld
26-11-201611:30Grootegast Fc JO13-2GRoden JO13-3d Veld
26-11-201611:30Marum JO9-4Roden JO9-5G Veld
26-11-201611:30Roden JO17-1Veendam 1894 JO17-1 Veld
26-11-201612:00Roden JO15-1ST Rolder Boys JO15-1 Veld
26-11-201612:30TLC JO15-2Roden JO15-2 Veld
26-11-201612:45Roden JO11-8VEV'67 JO11-9 Veld
26-11-201612:45Roden JO11-7ONB JO11-7G Veld
26-11-201613:00Zuidhorn JO11-2Roden JO11-2 Veld
26-11-201613:15Roden JO13-7GRC Groningen JO13-3 Veld
26-11-201614:30Roden JO15-4Gorecht JO15-4 Veld
26-11-201614:30Roden JO19-1Gorecht JO19-2 Veld
26-11-201614:30Roden MO19-1ACV MO19-1 Veld
27-11-201610:00Smilde'94 4Roden 4 Veld
27-11-201611:00GRC Groningen 4Roden 5 Veld
27-11-201611:00Roden 3Asser Boys 3 Veld
27-11-201612:00Roden 2Dwingeloo 2 Veld
27-11-201614:00Roden 1Olyphia 1 Veld
02-12-201619:00Roden 3TLC 4 Zaal
03-12-201610:30Be Quick 1887 JO13-2Roden JO13-1 Veld
03-12-201610:30Peize JO11-1Roden JO11-1 Veld
03-12-201610:30Roden JO13-2ZFC Zuidlaren JO13-2 Veld
03-12-201610:45Fit Boys JO15-1Roden JO15-1 Veld
03-12-201611:30Roden JO17-1NEC Delfzijl JO17-1 Veld
03-12-201611:30Roden JO17-2TLC JO17-2 Veld
03-12-201612:00Roden JO15-2Velocitas 1897 JO15-2 Veld
03-12-201614:30Roden JO19-2dGrootegast Fc JO19-1 Veld
03-12-201615:00Lewenborg FC JO19-1Roden JO19-1 Veld
04-12-201610:00Roden 4Zevenhuizen 3 Veld
04-12-201610:00Roden 5Eenrum 2 Veld
04-12-201611:00Helpman 3Roden 2 Veld
04-12-201612:00Forward 6Roden 3 Veld
04-12-201614:00Peize 1Roden 1 Veld
09-12-201619:00Roden 2zvv Delfzijl JO19 Zaal
09-12-201620:05SV Bedum 5Roden 4 Zaal
09-12-201621:00Bellingwolde 1Roden 1 Zaal
10-12-201609:00TLC JO13-1Roden JO13-2 Veld
10-12-201610:15Roden JO11-1Mamio JO11-1 Veld
10-12-201610:30Roden JO13-1Helpman JO13-1 Veld
10-12-201611:00Gruno JO15-1Roden JO15-2 Veld
10-12-201611:00Niekerk JO17-1Roden JO17-2 Veld
10-12-201612:00Roden JO15-1Assen FC JO15-1 Veld
10-12-201612:15GRC Groningen JO17-1Roden JO17-1 Veld
10-12-201612:30TLC JO19-2dRoden JO19-2d Veld
10-12-201614:30Roden JO19-1ONR JO19-1 Veld
11-12-201610:00Gomos 4Roden 4 Veld
11-12-201610:30GVB 1Roden 5 Veld
11-12-201611:00Roden 3S.V. Haulerwijk 2 Veld
11-12-201612:00Roden 2Gorredijk 2 Veld
11-12-201614:00Roden 1Groninger Boys 1 Veld
16-12-201619:00Roden 1REUZ 2 Zaal
16-12-201620:00Roden 4Real Camaradas 4 Zaal
23-12-201619:00Drs. Vijfje 36Roden 3 Zaal
13-01-201719:00Roden 1Drachtster Boys 1 Zaal
13-01-201720:00Roden 4zvv Grijpskerk 5 Zaal
16-01-201721:00Grootegast Fc 1Roden 1 Zaal
16-01-201722:00Boerakker 2Roden 3 Zaal
20-01-201719:05Drs. Vijfje 5Roden 2 Zaal
20-01-201720:05SV Bedum 7Roden 4 Zaal
27-01-201719:00Roden 1SV Bedum 2 Zaal
27-01-201720:00Roden 4A.S. Exstudiantes 8 Zaal
29-01-201714:30Stadspark 1Roden 1 Veld
03-02-201719:00Roden 3Drs. Vijfje 36 Zaal
03-02-201720:00Roden 2Smilde'94 1 Zaal
05-02-201714:00Roden 1Emmeloord SC 1 Veld
08-02-201721:55Drs. Vijfje 23Roden 4 Zaal
10-02-201720:00Roden 3SVMH 2 Zaal
10-02-201721:00Futsal Marum 2Roden 1 Zaal
11-02-201710:30Omlandia JO19-1Roden JO19-1 Veld
11-02-201710:30Roden JO13-2Gorecht JO13-1 Veld
11-02-201710:30Actief JO15-1Roden JO15-1 Veld
11-02-201711:30Roden JO17-1Wildervank JO17-1 Veld
11-02-201711:30Roden JO17-2Grijpskerk JO17-1 Veld
11-02-201712:00Peize JO13-1Roden JO13-1 Veld
11-02-201712:00Roden JO15-2Stadspark JO15-1 Veld
11-02-201713:00Zuidhorn JO11-1Roden JO11-1 Veld
11-02-201714:30Roden JO19-2dVeenhuizen JO19-1 Veld
12-02-201714:00Lemmer 1Roden 1 Veld
17-02-201719:00Smilde'94 1Roden 2 Zaal
17-02-201719:05Roden 4Oranje Nassau 11 Zaal
17-02-201720:00Roden 1Heracliden De 1 Zaal
18-02-201710:00Peize JO19-2Roden JO19-2d Veld
18-02-201710:15Roden JO11-1Be Quick 1887 JO11-2 Veld
18-02-201710:30Roden JO13-1Velocitas 1897 JO13-1 Veld
18-02-201710:30VEV'67 JO15-2Roden JO15-2 Veld
18-02-201711:00GVAV-Rapiditas JO13-2Roden JO13-2 Veld
18-02-201712:00Helpman JO17-1Roden JO17-1 Veld
18-02-201712:00Roden JO15-1LEO (Loon) JO15-1 Veld
18-02-201712:30FC Grootegast JO17-2dRoden JO17-2 Veld
18-02-201714:30Roden JO19-1Gomos JO19-1 Veld
19-02-201712:00Roden 2Ruinen 2 Veld
19-02-201714:00Roden 1Annaparochie St. 1 Veld
24-02-201719:00zvv Delfzijl JO19Roden 2 Zaal
24-02-201722:00REUZ 7Roden 3 Zaal
01-03-201722:00Drs. Vijfje A1Roden 1 Zaal
03-03-201719:00Roden 2A.S. Exstudiantes 3 Zaal
03-03-201720:00Roden 3ONR 7 Zaal
10-03-201719:00Roden 1zvv Delfzijl 1 Zaal
10-03-201720:00Roden 4Madjoe 7 Zaal
10-03-201721:00Nieuw Roden 3Roden 3 Zaal
11-03-201709:00Helpman JO11-1Roden JO11-1 Veld
11-03-201710:30Roden JO13-2Harkstede JO13-1d Veld
11-03-201711:30Roden JO17-1Actief JO17-1 Veld
11-03-201711:30Roden JO17-2Aduard 2000 JO17-1 Veld
11-03-201712:00ZFC Zuidlaren JO13-1Roden JO13-1 Veld
11-03-201712:00Peize JO15-2Roden JO15-2 Veld
11-03-201712:00Roden JO15-1Peize JO15-1 Veld
11-03-201714:30Roden JO19-2dNieuw Roden JO19-1 Veld
11-03-201714:30GVAV-Rapiditas JO19-2Roden JO19-1 Veld
12-03-201712:00Roden 2Steenwijker Boys 2 Veld
12-03-201714:00Roden 1DTD 1 Veld
15-03-201719:00Drs. Vijfje 26Roden 4 Zaal
17-03-201720:00Roden 2Futsal Delfzijl 4 Zaal
17-03-201721:00Inter Maluku FC 1Roden 1 Zaal
18-03-201710:15Roden JO11-1HFC '15 JO11-1 Veld
18-03-201710:30Roden JO13-2Helpman JO13-2 Veld
18-03-201710:30VEV'67 JO13-1Roden JO13-1 Veld
18-03-201710:30ONR JO17-1Roden JO17-2 Veld
18-03-201712:00Roden JO15-2Niekerk JO15-2 Veld
18-03-201714:00Bakkeveen JO19-1dRoden JO19-2d Veld
18-03-201714:30Zuidhorn JO17-1Roden JO17-1 Veld
18-03-201714:30Roden JO19-1Noordwolde JO19-1 Veld
18-03-201714:30VKW JO15-1Roden JO15-1 Veld
19-03-201710:00Ruinerwold 2Roden 2 Veld
19-03-201714:00Velocitas 1897 1Roden 1 Veld
24-03-201719:00Roden 1Boerakker 1 Zaal
24-03-201719:05Zevenhuizen 1Roden 3 Zaal
24-03-201720:00Roden 4ONR 5 Zaal
24-03-201720:05Drs. Vijfje 10Roden 2 Zaal
25-03-201710:15Lycurgus JO11-1Roden JO11-1 Veld
25-03-201710:30Roden JO13-1Lycurgus JO13-1 Veld
25-03-201711:30HFC '15 JO19-1Roden JO19-1 Veld
25-03-201711:30Roden JO17-1ZFC Zuidlaren JO17-1 Veld
25-03-201712:00Roden JO15-1LTC JO15-1 Veld
25-03-201712:30Grootegast Fc JO15-2Roden JO15-2 Veld
25-03-201714:30Roden JO19-2dONR JO19-2d Veld
26-03-201712:00Roden 2Raptim 2 Veld
26-03-201714:00Roden 1GAVC 1 Veld
31-03-201719:00Roden 2Futsal Winsum 4 Zaal
31-03-201720:00Roden 3Nieuw Roden 3 Zaal
01-04-201710:15Roden JO11-1Assen FC JO11-1 Veld
01-04-201710:30Roden JO13-2GRC Groningen JO13-2 Veld
01-04-201712:00Roden JO15-2Zuidhorn JO15-2 Veld
01-04-201712:15Actief JO13-1Roden JO13-1 Veld
01-04-201714:30Roden JO19-1Lycurgus JO19-1 Veld
01-04-201714:30Roden JO19-2dWaskemeer JO19-1 Veld
01-04-201714:30Stadskanaal JO17-1Roden JO17-1 Veld
01-04-201714:30ST Gieten-Eext JO15-1Roden JO15-1 Veld
02-04-201711:15Steenwijk 2Roden 2 Veld
02-04-201714:00Ruinerwold 1Roden 1 Veld
05-04-201719:00Potetos 6Roden 4 Zaal
07-04-201719:00Roden 1Bellingwolde 1 Zaal
07-04-201720:00Roden 3REUZ 7 Zaal
07-04-201720:00Nieuw Roden 1Roden 2 Zaal
08-04-201709:00Lycurgus JO15-2Roden JO15-2 Veld
08-04-201710:15Actief JO11-1Roden JO11-1 Veld
08-04-201710:30Roden JO13-1WVV JO13-1 Veld
08-04-201711:15VAKO JO13-1Roden JO13-2 Veld
08-04-201711:30Roden JO17-2Marum JO17-2 Veld
08-04-201711:30Roden JO17-1GVAV-Rapiditas JO17-2 Veld
08-04-201712:00Roden JO15-1ONR JO15-1 Veld
08-04-201713:00VEV'67 JO19-2Roden JO19-2d Veld
08-04-201715:00Peize JO19-1Roden JO19-1 Veld
09-04-201712:00Roden 2Steenwijkerwold 2 Veld
14-04-201719:00ONR 7Roden 3 Zaal
14-04-201720:00TLC 1Roden 2 Zaal
21-04-201719:55Futsal Winsum 4Roden 2 Zaal
22-04-201710:30Roden JO13-1Mamio JO13-1 Veld
23-04-201714:00Roden 1MKV'29 1 Veld
28-04-201719:00ONT/CHZ 7Roden 3 Zaal
28-04-201720:00Roden 2Drs. Vijfje 5 Zaal
28-04-201720:05Real Camaradas 4Roden 4 Zaal
28-04-201721:00REUZ 2Roden 1 Zaal
29-04-201709:00SJO Feanstars JO13-1Roden JO13-1 Veld
29-04-201710:15GRC Groningen JO11-1Roden JO11-1 Veld
29-04-201710:30Roden JO13-2Annen JO13-1 Veld
29-04-201711:00ST Rolder Boys JO15-1Roden JO15-1 Veld
29-04-201711:30Roden JO17-2HFC '15 JO17-1 Veld
29-04-201712:00Roden JO15-2TLC JO15-2 Veld
29-04-201714:30Veendam 1894 JO17-1Roden JO17-1 Veld
29-04-201714:30Gorecht JO19-2Roden JO19-1 Veld
30-04-201710:00Dwingeloo 2Roden 2 Veld
30-04-201714:00Olyphia 1Roden 1 Veld
06-05-201710:15Roden JO11-1Lewenborg FC JO11-1 Veld
06-05-201710:30Roden JO13-1Be Quick 1887 JO13-2 Veld
06-05-201710:30Amicitia VMC JO17-1Roden JO17-2 Veld
06-05-201711:15Lewenborg FC JO13-1Roden JO13-2 Veld
06-05-201711:30Roden JO17-1SJO DVC JO17-1 Veld
06-05-201712:00Roden JO15-1Beilen JO15-1 Veld
06-05-201712:00HFC '15 JO15-3Roden JO15-2 Veld
06-05-201712:30Zevenhuizen JO19-1dRoden JO19-2d Veld
06-05-201714:30Roden JO19-1Veendam 1894 JO19-1 Veld
07-05-201714:00Roden 1Peize 1 Veld
13-05-201710:15Roden JO11-1Peize JO11-1 Veld
13-05-201710:30Helpman JO13-1Roden JO13-1 Veld
13-05-201710:30Grootegast Fc JO19-1Roden JO19-2d Veld
13-05-201711:00Velocitas 1897 JO15-2Roden JO15-2 Veld
13-05-201711:15ZFC Zuidlaren JO13-2Roden JO13-2 Veld
13-05-201712:30TLC JO17-2Roden JO17-2 Veld
14-05-201714:00Groninger Boys 1Roden 1 Veld

Contact

Algemene gegevens
V.V. Roden
Norgerweg 2
9301 JM Roden

050-5018963
info@vvroden.nl

Bestuur

Hans de Vries – voorzitter
voorzitter@vvroden.nl050-5013907

Wietse Rozema – secretaris
secretaris@vvroden.nl06-41547560

Tammo Bijl – penningmeester
penningmeester@vvroden.nl050-5011585

Laatste nieuws

A.s. zondag starten we met de Intersport penaltyshootout

A.s. zondag starten we met de Intersport penaltyshootout

Het is inmiddels een mooie traditie, de penaltyshootout. Hieronder een overzicht voor dit seizoen.Kopie van Penalty bokaal 2016-2017 Lees verder...
Clubscheidsrechters

Clubscheidsrechters

Zoals ongetwijfeld bekend is hebben we de afgelopen jaren flink geïnvesteerd in het opleiden van scheidsrechters. We hebben inmiddels een behoorlijk aantal. De lijst is hier iLees verder...
Handig, de speeldagenkalender

Handig, de speeldagenkalender

Wit je weten wanneer je moet voetballen? Wanneer je vrij hebt en hoe het schema is. Hier kun je die vinden! Uiteraard is onze kalender regio Noord. http://www.knvLees verder...