Mega 4×4 voetbaltoernooi weer een groot succes!

Mega 4×4 voetbaltoernooi weer een groot succes!

Woensdag 24 oktober werd voor de 4e keer het Mega 4×4 voetbaltoernooi georganiseerd bij VV Roden. Meer dan 130 jongens en meisjes uit de gemeente Noordenveld en omstreken hebben weer een mooie dag beleefd en het toernooi bewijst daarmee in een behoefte te voorzien.

We hebben vandaag weer veel plezier en inzet gezien bij alle jongens en meisjes, geweldig!
Nieuw deze keer was de voetbalclinic voor alle kinderen.

Nog leuk om te vermelden: 2 jongens, die net in Nederland zijn komen wonen en geen team hadden, werden moeiteloos opgenomen in team de Doperwtjes. Dit is precies waar het toernooi voor staat: samen sporten en een fijne, sportieve dag beleven.

In de meivakantie zal dit toernooi weer plaatsvinden. We hopen jullie allemaal terug te zien!

Winnaars:
O8: M&Ms
O10: Forza Juve
012A: Zeekoeien
012B: FC Eskampen
012C: de Shooters
012D: Cuatro

Dit toernooi werd mede mogelijk gemaakt door ALida’s Smulpaleis en Sikko Cazemier Licht/Geluid.