FC Groningen voetbalkamp Roden

FC Groningen voetbalkamp Roden

FC Groningen organiseert Voetbalkamp in Roden!

In de zomervakantie organiseert FC Groningen de dertiende editie van het FC Groningen Voetbalkamp!
In augustus komt de Trots van het Noorden naar vv Roden en kunnen kinderen tot en met veertien jaar oud trainen als een prof. Vier dagen lang voetballen, beter worden en plezier maken onder leiding van echte FC-trainers: dát is
het FC Groningen Voetbalkamp!

FC Groningen organiseert in totaal acht kampen in zes weken zomervakantie. Omdat de club
zoveel mogelijk kinderen de kans wil geven om mee te doen, slaat de FC zijn kamp bij verschillende verenigingen in stad en achterland op. En één daarvan is dus vv Roden. Van 16 augustus tot en 19 augustus (elke dag van 09:30 tot 15:30 uur).

Tijdens deze prachtige voetbalweek kunnen kinderen trainen als een echte FC Groningen-prof, aan de hand van methodes die ook binnen de Opleiding worden gebruikt. Onder leiding van gediplomeerde en gemotiveerde FC-trainers kunnen spelers zich ontwikkelen aan de hand van persoonlijke doelen, leren ze over een gezonde leefstijl en behalve voetbal staan er nog een hele hoop andere leuke activiteiten op het programma. Denk aan de Spelersmiddag,
fungames en het eindtoernooi.

De deelnemers die het vierdaagse programma afwerken ontvangen een uniek en exclusief tenue met eigen naam en worden zij gefotografeerd door een professionele fotograaf. Maar het allerbelangrijkste is: het FC Groningen Voetbalkamp wordt gegarandeerd de leukste week van de zomervakantie!
Aanmelden voor het FC Groningen Voetbalkamp kan hier

Het aantal deelnemers loopt flink op, dus wees er snel bij!