Eerste elftal vv Roden gaat m.i.v. volgend seizoen op zaterdag spelen

Eerste elftal vv Roden gaat m.i.v. volgend seizoen op zaterdag spelen

Ons eerste elftal speelt vanaf volgend jaar op zaterdag in plaats van zondag. Dit werd op 4 september j.l. besloten op een extra Algemene Ledenvergadering in de kantine. Tijdens de extra ALV stemde een overgrote meerderheid van de aanwezigen voor de switch naar het zaterdagvoetbal.

Veel spelers van het eerste spelen liever op zaterdag en veel jeugdspelers die straks de overstap moeten maken naar de senioren, blijven ook het liefst op de zaterdag voetballen. Op dit moment hebben we al vier seniorenteams en een damesteam op zaterdag, tegenover twee recreatieve teams op de zondag.

De wijziging van de speeldag voor Roden 1 zal ingaan vanaf het seizoen 2024-2025. Roden kan dan ‘horizontaal overstappen’. Dat houdt in dat de club, mocht het dit seizoen niet promoveren of degraderen, volgend jaar in de zaterdag tweede klasse instapt. Als VV Roden promoveert, dan komt het in de eerste klasse en speelt het weekendvoetbal.