AANGESCHERPT CORONA PROTOCOL

AANGESCHERPT CORONA PROTOCOL

Zoals inmiddels bij iedereen bekend zijn de corona maatregelen inmiddels sterk aangescherpt. Ook wij als vereniging hebben daar natuurlijk mee te maken. We hadden al besloten om onze kantine voorlopig te sluiten, maar ook onze richtlijnen willen we verder aanscherpen op een aantal punten.

Wij volgen de richtlijnen zoals deze vanuit de overheid zijn opgelegd. Concreet betekent dit voor ons, dat we vanaf heden de volgende regels hanteren:

Bij thuiswedstrijden:

 • Onze kantine is dicht;
 • Er zijn geen toeschouwers toegestaan op ons sportpark;
 • Kom op fiets naar het sportpark;
 • Kom omgekleed naar het sportpark;
 • Spelers gebruiken hun eigen bidon;
 • Houdt altijd 1,5 m afstand buiten het veld, ook jeugd vanaf 13jr en ouder;
 • Alleen de leiders en trainers (en bij de elftallen een grensrechter) mogen langs de lijn staan en het team begeleiden;
 • Er zijn voor alle teams kleedkamers beschikbaar, maar ook daar geldt dat alleen de leiders mee naar binnen mogen;
 • Douchen is toegestaan, maar verblijf zo kort mogelijk in de kleedkamer;
 • Na de wedstrijd kun je niet op het sportpark blijven om bijvoorbeeld een andere wedstrijd te gaan kijken. Verlaat het sportpark zsm na de wedstrijd;
 • Ook voor onze gasten geldt, dat alleen de leiding en de chauffeurs die benodigd zijn voor vervoer welkom zijn, waarbij we een maximum hanteren van vijf chauffeurs;
 • Volg de bewegwijzering voor de juiste route op ons sportpark;
 • Gebruik van alcoholische consumpties op ons sportpark is niet toegestaan;

Bij uitwedstrijden:

 • We willen niet dat we met een hele stoet aan auto’s naar uitwedstrijden gaan. Vandaar dat we de richtlijn hanteren dat alleen het benodigd aantal chauffeurs mee mogen. Dus bij bijvoorbeeld een team van 9 kinderen en 2 leiders, kan er nog 1 ouder mee zodat er met 3 auto’s gereden kan worden. Bij een elftal van bijvoorbeeld 15 spelers, kunnen er dan dus maximaal 5 auto’s mee;
 • Gebruik bij voorkeur een mondkapje in de auto. Deze moeten spelers zelf verzorgen. Als ouders die rijden alleen spelers met mondkapje willen vervoeren, dan graag van tevoren aangeven bij de leider;
 • Volg de bewegwijzering voor de juiste route op het sportpark;
 • Kijk bij uitwedstrijden vooraf op de site van de tegenstander voor hun actuele maatregelen. Verenigingen hebben ook de mogelijkheid een link naar hun maatregelen in de voetbal.nl app te plaatsen. Iedereen kan deze link, indien gebruikt, vinden bij de wedstrijddetails. Update eventueel de app zodat de laatste versie (5.3.3) gebruikt wordt.

Wij vinden het ook erg jammer dat we geen toeschouwers kunnen ontvangen of dat we enthousiast langs de lijn kunnen staan, maar het is voor nu helaas even niet anders. We rekenen op jullie medewerking.

Bestuur vv Roden