PERSBERICHT: vv Roden geeft op originele wijze invulling aan de taken van een HJO

PERSBERICHT: vv Roden geeft op originele wijze invulling aan de taken van een HJO

Nadat in november vorig jaar de vacature voor hoofd jeugdopleidingen (HJO) van vv Roden ontstond, is een selectiecommissie op zoek gegaan naar een nieuwe HJO. Deze zoektocht heeft geresulteerd in het aanstellen van drie functionarissen die belast zullen worden met de HJO taken.
De invulling is als volgt:
Jan Louwes wordt voorzitter van de technische commissie jeugd (TCJ). Hij zal ervoor zorgen dat het technisch beleid verder wordt ontwikkeld en bewaakt de uitvoering hiervan.
Vincent Muskee zal als hoofdtrainer bovenbouw worden belast met de uitvoering van het technisch jeugdbeleid en zal daarbij de selectietrainers met name gaan ondersteunen.
Ten slotte zal Johan Wardenier als hoofdtrainer onderbouw worden belast met de uitvoering van het technisch jeugdbeleid bij de jongste jeugd en zal hij zal de trainers die actief zijn in de onderbouw ondersteunen.
Daarnaast zullen Johan Wardenier en Vincent Muskee respectievelijk de JO17-1 en JO19-1 blijven trainen en coachen.